В Ужгороді зняли аматорський повнометражний художній фільм

Культура10 червня 201111600

В Ужгороді група ентузіастів завершила роботу над своїм другим аматорським повнометражним художнім фільмом «Вибір. Сповідь художника». Кінострічка розповідає про молодих людей, друзів, які на важкому творчому шляху намагаються реалізувати себе у мистецтві.

Задум, сценарій та режисура – Володимира Форсюка. У зйомках взяли участь Олександр Голош, Микола Самойленко, Крістіна Шибаєва, Ольга Карецька, В'ячеслав-Анатолій Матейка,  Роман Мацкевич та Олексій Трунов з рок-гуртом «Доля». Згаданий В'ячеслав-Анатолій Матейка, більше відомий в Ужгороді як фотограф, свого часу брав участь у зйомках радянських фільмів «Єдина дорога», «Білий птах з чорною ознакою», «За два кроки від Раю». Маючи певний досвід, він допоміг у процесі створення фільму, інформує Закарпаття онлайн.

Кінострічка підтримує творчий проект під назвою «Старе радіо». На думку організаторів, фільм буде цікавим поколінню, що пам`ятає радіоточку, яка в радянські часи була у кожній хаті.

Попри труднощі у процесі реалізації проекту, було проведено повне переозвучування епізодів.

Гордість творчої групи – саундтрек. Роботи по студійному запису виконав Володимир Форсюк з творчою допомогою рок-музиканта Романа Киніва та гурту «Доля».  Фільм знятий в Ужгороді, лише кілька епізодів у Києві. Особливість цієї стрічки – субтитри англійською мовою, які дають змогу англомовному глядачеві зрозуміти стрічку.

Першу стрічку неординарного творчого проекту – аматорський повнометражний художній фільм «Бронзова фотокамера» – офіційно представили у березні минулого року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук