В зоні АТО покажуть нове українське кіно

В зоні АТО покажуть нове українське кіно
Кадр з фільму «Поводир»

Державне агентство України з питань кінематографу спільно з волонтерами підготувало програму «Кіно: своє для своїх» нового українського кіно та вітчизняної кінокласики із виступами українських кінематографістів та кінознавців. Ці фільми покажуть в зоні АТО для підтримки бойового духу українських воїнів та реінтеграції мирного населення Сходу, повідомляє сайт Міністерства культури.

До програми увійшли фільми переважно патріотичного спрямування, але для емоційної розрядки бійців також показуватимуть комедії, мелодрами тощо.

Для мирного населення програма складена таким чином, щоб довести жителям Сходу, більшість яких перебуває під впливом російської пропаганди, що російська агресія проти України носить стійкий, пролонгований у історичному часі характер, та довести мужність і силу духу українців, які роками чинили опір цій агресії.

Фільми «мирного» змісту ознайомлять з новим українським кіно східного глядача, що сприятиме його інтеграції у національний культурний простір.

Важливим компонентом у програмі кінопоказів – як для учасників АТО, так і для мирного населення – будуть виступи українських кінематографістів. Сама назва проекту – «Кіно: своє для своїх» - буде головним акцентом у зверненнях до мешканців Сходу: всі ми, жителі з різних куточків України, друг для друга – свої.

Проект «Кіно: своє для своїх» покаже «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» Михайла Іллєнка, «Гамер» Олега Сенцова, «Поводир» Олеся Саніна, «Хайтарма» Ахтема Сейтаблаєва,  «Залізна сотня» Олеся Янчука та інші. Також покажуть і дитяче кіно: «Іван Сила», «Трубач», «Бабай» тощо.

У програмі документального кіно буде багато фільмів про Майдан, зокрема цикл «Зима, що нас змінила» творчого об`єднання Вавілон`13,  також «Кобзар» Тараса Ткаченка, «Присмерк» Валентина Васяновича та інші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук