Вадим Новинський припинив фінансування «Севастополя»

Спорт26 червня 20140

Власник компанії «Смарт-Холдинг» припинив фінансування футбольного клубу «Севастополь», повідомив офіційний сайт команди.

«Після переговорів та консультацій з уболівальниками ФК «Севастополь» і міською владою я з жалем повідомляю про те, що «Смарт-Холдинг» припиняє фінансування футбольного клубу. Це пов'язано з неможливістю участі команди в сезоні 2014/2015 рр. Прем'єр-ліги чемпіонату України», - сказав він.

Новинський додав, що була і залишається можливість створити базу для клубу в іншому місті. Однак команда грає, перш за все, для своїх уболівальників.

«Історія ФК «Севастополь» почалася задовго до початку нашої підтримки клубу, і ми не хочемо позбавляти місто його спортивної гордості. Це остаточне рішення», - наголосив Новинський.

Також власник клубу додав, що ситуація може змінитися в майбутньому, і «Смарт-Холдинг» знову фінансуватиме кримський клуб.

Нагадаємо, що ФІФА заборонила Російському футбольному союзу приймати кримські клуби у чемпіонат Росії. Після того президент клубу Олександр Красильников звільнився з посади, оскільки хотів бачити клуб лише в чемпіонаті Росії.

Тоді ж Вадим Новинський звернувся до вболівальників клубу, аби вони підтримали участь «Севастополя» в українській Прем'єр-лізі. На його думку, це була єдина можливість зберегти клуб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук