Валя Семеренко спростувала інформацію про те, що пропустить сезон

Спорт27 червня 20163800
Валя Семеренко спростувала інформацію про те, що пропустить сезон

Титулована українська біатлоністка Валентина Семеренко розповіла в інтерв'ю офіційному сайту Федерацію біатлону України, чому пропускає третій тренувальний збір поспіль.

«Цього літа я тричі перехворіла ангіною. Тільки видужую, минає два-три дні, тиждень - і горло знову починає боліти. Наразі не зрозуміло: чи це наслідки минулих хвороб, чи щось нове. Особливо зараз, влітку, коли відбувається великий перепад температур. Останній раз горло розболілося тиждень тому, після чого я вирішила - перш, ніж повернутися до активної роботи з командою, серйозно зайнятися здоров'ям. Однак я дуже сподіваюся, що всі проблеми вдасться вирішити, і взимку я буду разом з дівчатами», - зазначила Валентина Семеренко.

Біатлоністка розповіла, що навесні пройшла 24-денний курс лікування в Угорщині. Після цього Валентина Семеренко відчула себе краще, однак із настанням спеки і перепаду температур проблеми з горлом повернулися. Угорські медики зробили висновок, що проблеми спортсменки через алергію на холод.

«Я не закинула тренування повністю. Просто в зв'язку із самопочуттям довелося перейти на самопідготовку. Ми регулярно спілкуємося з моїм особистим тренером Григорієм Шамраєм, він контролює процес моїх тренувань. Так я і виконую всю ту ж роботу, яку роблять дівчата. Тільки вони займаються по два рази в день, а я на - один», - додала Валя Семеренко.

Раніше бронзова призерка з біатлону Олімпіади-1994 Валентина Цербе-Несіна написала у коментарях на сайті ФБУ, що Валентина Семеренко пропустить сезон через вагітність.

Як виявилось, екс-біатлоністка переплутала Валю з її сестрою Вітою, яка дійсно чекає на поповнення. Опісля Валентина Семеренко гостро відреагувала у соцмережах на інформацію про нібито свою вагітність, однак невдовзі видалила коментарі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук