Вартість інтернету у Львові визнано однією з найнижчих у світі

Середня ціна інтернету у Львові — $3,93 на місяць, а, наприклад, в столиці Ефіопії — $244

Україну визнали країною дешевого інтернету

В Україні найнижчі в світі тарифи на використання інтернету. Серед українських міст у дешевизні інтернету лідирують у великі обласні центри, зокрема, Львів. Про це свідчить дослідження сайту Numbeo.

Дослідники вказали середні ціни в американських доларах на місяць за безлімітний інтернет швидкістю більше 60 Мб на секунду. Українцям його вартість здебільшого обходиться в п'ять доларів на місяць.

Найдешевші тарифи в Одесі (4,63 доларів), Києві (4,34 доларів), Дніпрі (4,28 доларів), Львові (3,93 доларів) та в Сумах (3,01 доларів).

Згідно з даними, найдорожчий інтернет в Аддіс-Абебі (Ефіопія, 244,76 доларів), Гамільтоні (Бермудські острови, 149,45 доларів), Хараре (Зімбабве, 124,70 доларів), Абу-Дабі (ОАЕ, 116,84 доларів) та Анкориджі (США, 105,64 доларів).

Загалом було проаналізовано 546 міст світу.

Відзначимо, що Numbeo – це одна з найбільших у світі база даних про міста і країни. Вона надає інформацію про умови життя, зокрема про вартість життя, показники житла, охорону здоров’я, транспорт, злочинність і забруднення.

До слова, 2017 року Україна потрапила на друге місце рейтингу дешевизни інтернету, який склала британська консалтингова фірма BDRC Continental спільно з провайдером Cable.co.uk. Тоді повідомлялось, що в Україні вартість інтернет-послуг в місяць становить 5,47 долара — це другий показник в рейтингу дешевизни інтернету. На першому місці опинився Іран з цінником в 5,37 долара.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук