У Києві вартість поїзду у всіх видах комунального наземного транспорту хочуть підвищити до ₴8

Йдеться подорожчання квитка у трамваях, тролейбусах, автобусах, фунікулері та міській електричці

ЕкономікаАндрій Стець, 24 квітня 20183310
У Києві вартість поїзду у всіх видах комунального наземного транспорту хочуть підвищити до ₴8
Підвищення тарифу стосуватиметься проїзду в усіх видах наземного транспорту

Комунальне підприємство «Київпастранс» має намір підвищити тарифи на проїзд у наземному комунальному транспорті Києва до 8 грн з 15 липня 2018 року. Про це йдеться у фінансовому плані підприємства на 2018 рік, затвердженому Київською міською державною адміністрацією 23 квітня, інформують «Українські Новини».

Як повідомляється підвищення тарифу стосуватиметься проїзду в усіх видах наземного транспорту – в трамваях, тролейбусах, автобусах, фунікулері і міській електричці.

Під час планування доходів від перевезення пасажирів на січень-липень 2018 року враховувалися встановлені тарифи на перевезення пасажирів трамваєм, тролейбусом, автобусом, фунікулером і міською електричкою на рівні 4 і 5 грн відповідно.

За підсумками 2018 року «Київпастранс» планує отримати 1,1 млрд грн доходів від перевезення пасажирів, що на 59,1% більше, ніж в планах на 2017 рік, і на 53,7% більше від фактичних показників за минулий рік.

Підвищення тарифів проходить після громадських обговорень проекту рішення, яке буде розроблено Київською міською держадміністрацією (КМДА).

Зазначимо, що в минулому році КМДА підняла ціни на проїзд в муніципальному транспорті з 15 липня у зв'язку зі зростанням цін на електроенергію та збільшенням мінімальної зарплати. Так, ціна за проїзд в метро зросла з 4 до 5 грн, в наземному транспорті з 3 до 4 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук