<

Верховна Рада дозволила надавати пільги на проїзд інвалідам на підставі довідок

Відтепер інваліди, які не мають права на призначення пенсії чи соціальної допомоги, мають право на безкоштовний проїзд

СуспільствоОксана Руда, 30 червня 20156980
Верховна Рада дозволила надавати пільги на проїзд інвалідам на підставі довідок
фото ZAXID.NET

У вівторок, 30 червня, депутати Верховної Ради України підтримали законопроект, який передбачає видачу інвалідам без відповідних посвідчень довідок, які дають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. За відповідне рішення проголосували 283 народних обранців при 226 мінімально необхідних.

Ухвалений законопроект № 2884 «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту інвалідів, які не мають права на призначення пенсії чи соціальних допомог» вносить зміни до закону «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», якими встановлюється, що інваліди, які не мають права на призначення пенсії чи соціальної допомоги відповідно до законів «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам», мають право на отримання відповідних пільг на підставі довідки, в якій зазначено прізвище, ім'я, по батькові, група та причина інвалідності, а у відповідних випадках також їх основні нозологічні форми захворювань (зору, слуху та з ураженням опорно-рухового апарату).

Порядок видачі такої довідки та її форма затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері соціального захисту населення.

В свою чергу, до законів «Про міський електричний транспорт» та «Про автомобільний транспорт» вносяться зміни, згідно з якими пільги щодо відповідних транспортних пільг надаються також на підставі названої довідки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук