Верховна Рада прийняла закон про реструктуризацію боргів підприємств ЖКГ

ЕкономікаАндрій Стець, 3 листопада 20165200

Депутати Верховної Ради прийняли закон про реструктуризацію боргів теплопостачальних, теплогенеруючих підприємств і водоканалів. Проект закону №5273 у другому читанні та в цілому підтримали 245 депутатів.

Законом запропоновано реструктуризувати заборгованість тепло- і водопостачальних підприємств за спожиту електричну енергію і газ, яка накопичилася станом на 1 липня 2016 року, повідомляє УНІАН.

Як наголошено в пояснювальній записці до документа, заборгованість підприємств ТКЕ за газ станом на 1 липня 2016 року становила 18,7 млрд грн. Штрафи за прострочення становлять ще 4,5 млрд грн.

Зазначається, що першим етапом зменшення заборгованості стане проведення централізованих взаєморозрахунків за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого гарячого і холодного водопостачання та водовідведення.

Другим етапом буде реструктуризація кредиторської заборгованості підприємств теплоенергетики за спожитий до 1 липня 2016 року природний газ, яка залишиться непогашеною станом на 31 грудня 2016 року. При цьому не буде враховуватися сума штрафних санкцій, інфляційних нарахувань та нарахованих відсотків.

Законопроект підготовлений урядом, був прийнятий у першому читанні 20 жовтня і готувався до другого читання в прискореному режимі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук