Верховна Рада списала «Південмашу» ₴400 млн боргу за електрику

ЕкономікаАндрій Стець, 17 листопада 20165831

Верховна Рада прийняла закон, яким списала заборгованість держпідприємства «Виробниче об'єднання «Південний машинобудівний завод ім. Макарова» (Дніпро) за спожиту електроенергію в розмірі 400 млн грн. За прийняття законопроекту №5281 в цілому проголосували 250 депутатів, інформує РБК-Україна.

Документом в державному бюджеті на 2016 рік створено нову бюджетну програму «Фінансова підтримка державного підприємства «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені Макарова». 400 млн грн на погашення боргу надійдуть від сплати податкового боргу вугледобувних підприємств. Станом на 1 липня ці підприємства заборгували бюджету 700 млн грн.

Таким чином, згідно з пояснювальною запискою до проекту закону, кошти, які будуть спрямовані на погашення заборгованості за спожиту електроенергію, в повному обсязі повернуться в бюджет після сплати вугледобувними підприємствами податкового боргу, і держава збитків не понесе.

Борг за електрику в «Південмашу» накопичився з січня 2013 року, коштів для погашення у підприємства немає.

Крім того, згідно із документом, податкова заборгованість, в тому числі реструктуризовані зобов'язання вугледобувних підприємств станом на 1 липня становить близько 700 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук