Верховна Рада знизила вартість альтернативної теплової енергії

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 21 березня 20177780

Верховна Рада ухвалила закон щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел.

За відповідне рішення на засіданні у вівторок, 21 березня, проголосувало 238 депутатів, повідомила «Економічна правда».

Законом встановлюється, що тарифи на теплову енергію, яка виробляється з альтернативних джерел та використовується для потреб населення та бюджетних організацій, встановлюються на рівні 90% від тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням газу.

«Ця ініціатива повинна скоротити витрати населення, державного та місцевих бюджетів через скорочення витрат за послуги з теплопостачання установ та організацій, які фінансуються з зазначених бюджетів», – йдеться у пояснювальній записці.

Згідно з останніми даними, в ЄС частка відновлюваних джерел вже сьогодні становить 15%. Тим часом за даними дослідження енергетичного балансу України, які підготувала Державна служба статистики, за 2014 рік частка відновлюваних джерел енергії у валовому кінцевому енергоспоживанні досягла 4,23%. «При цьому на 2016 рік прогнозується зростання цього показника у зв’язку з гострою необхідністю заміщення газу альтернативними джерелами енергії», – заявили депутати.

Прийняття закону, як очікують нардепи, сприятиме стимулюванню збільшення виробництва теплової енергії з альтернативних джерел на місцевому рівні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук