Верховний суд Росії перевірить законність продовольчого ембарго щодо Заходу

ЕкономікаЛюбко Петренко, 11 листопада 20141500
Верховний суд Росії перевірить законність продовольчого ембарго щодо Заходу

Верховний суд Росії перевірить у вівторок  законність постанови уряду про заходи щодо запровадження продовольчого ембарго у відповідь на західні санкції. З відповідним позовом до суду звернувся Мурманський рибокомбінат. Про це повідомляє радіо «Эхо Москв».

Позивачі вважають, що постанова уряду порушує права і законні інтереси рибокомбінату в сфері підприємницької діяльності. Вони просять вилучити з «чорного списку» живу рибу, яку поставляли Сполучені Штати, країни Євросоюзу, Канада, Австралія і Норвегія.

Мурманський рибокомбінат спеціалізується на переробці й продажу риби і морепродуктів. Через відсутність норвезької сировини на початку вересня підприємство оголосило про зупинку своєї діяльності.

Тим часом росіяни почали відчувати на собі негативні наслідки заборони на поставки продовольства. Кількість росіян, котрі схвалюють продовольче ембарго, знизилася в порівнянні з серпнем з 78 відсотків до 73. Про це свідчать останні соціологічні дослідження Левада-Центру.

Майже вдвічі, до 64%, зросло число росіян, котрі помітили зростання цін на продукти в магазинах. Крім того, 61% опитаних зізнався, що очікує зниження рівня життя і економічної кризи. При цьому 56% вважають, що все це викликано приєднанням Криму до Росії та політикою Москви щодо України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук