Верховний суд зобов’язав «ПриватБанк» виплатити 25 млн грн Коломойському

Свого часу компанія «Акватера» заплатила НБУ 25 млн грн для погашення заборгованості «ПриватБанку» за кредитом рефінансування

ЕкономікаЮрій Братюк, 14 червня 20190

Верховний суд відмовився задовольняти скаргу «ПриватБанку» та визнав законним стягнення з банку на користь компанії Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова 25 млн грн. Про це повідомляє Finbalance з посиланням на рішення суду.

Зазначається, що 25 млн грн свого часу компанія колишніх власників «ПриватБанку» «Акватера» заплатила Національному банку України у рахунок погашення заборгованості «ПриватБанку» за кредитом рефінансування.

Компанія «Акватера» була однією з компанії-поручителів за кредитами «ПриватБанку» до його націоналізації. «ПриватБанк» у Верховному суді намагався визнати стягнення на користь компанії Коломойського 25 млн грн незаконним, однак суд даного рішення не підтримав.

Нагадаємо, що згідно з судовими матеріалами, у серпні 2017 року НБУ звернувся до «Акватера» з вимогою погасити заборгованість «Приватбанку» по відповідному договору рефінансування на суму 4,4 млрд грн. «Акватера», кінцевими бенефіціарами якої є Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, передала в іпотеку для НБУ нерухомість в якості забезпечення боргових зобов'язань «ПриватБанку» перед Нацбанком за кредитом рефінансування.

Після цього «Акватера» звернулася в «Приват», зажадавши у нього повернути виплачені НБУ гроші, а також замінити кредитора в зобов'язанні. Згідно з документом, «ПриватБанк» тоді цю вимогу в добровільному порядку не виконав, тому позивач і звернувся до суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук