Весняно-польові роботи на Буковині можуть бути зірвані?

Економіка13 квітня 20091521

Депутати Чернівецької обласної ради стурбовані ситуацією, що склалася з організацією підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт. У зверненні до Верховної Ради України, прийнятому на 27-й сесії обласної ради, зазначається, що в Державному бюджеті на 2009 рік відсутні основні програми фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників. Про ZAXID.NET повідомили у Чернівецькій облраді.

Окрім того, як зазначено в звернені, скасовано програми здешевлення вартості сільськогосподарської техніки й обладнання вітчизняного виробництва. "Все це може призвести до занепаду вітчизняного сільськогосподарського виробництва та банкрутства підприємств галузі. Особливо потерпають в цій ситуації новостворені сільськогосподарські агроформування з невеликою площею землі в обробітку", - йдеться у звернені.

У зв'язку з цим депутати облради запропонували підтримати внесення змін до Державного бюджету України на 2009 рік в частині збільшення фінансування аграрного сектору економіки до рівня фінансування не меншого, ніж у 2008 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Chernivtsi 13 квітня 2009, 11:20

  Свіжак. Завтра вже 28 сесія облради, а лінива прес-служба облради звітує про сесію, що була місяць тому. Сплять і уві сні проїдають кошти платників податків.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук