Виборчі дільниці Львова отримали бюлетені

СуспільствоЮлія Девда, 13 листопада 2015, 14:51 364 0

Сьогодні виборчі дільниці Львова отримали бланки для голосування. Їх до дев’яти територіальних виборчих комісій міста передали ще вчора і впродовж ночі зберігали у сховищі. Для Львова надрукували майже 600 тисяч бюлетенів.

У стінах Шевченківської райдержадміністрації людно із самого ранку. Майже 120 тисяч бланків для голосування передають керівникам дільниць. Самих виборчих пунктів у районі є майже 60. Спочатку керівники реєструються, отримують витяг із протоколу, а вже потім разом із правоохоронцями підходять до сховища і беруть бюлетені.

Голова Шевченківської районної виборчої комісії Ірина Бліновська пояснює: «Вчора ввечері ми одержали бюлетені, запакували їх у сховища. Сьогодні передаємо їх виборчим комісіям. Складений відповідний графік і, згідно з ним, вони приїжджають: працівник міліції, троє членів ДВК – голова і два члени ДВК і одержують бюлетені».

Після цього представники дільниць разом із правоохоронцем на таксі везуть бюлетені до дільниць. Керівник виборчої дільниці у палаці Хоткевича зазначає: «Спочатку ми розпаковуємо бланки, перераховуємо їх, ставимо печатки – а їх має бути дві, а вже потім закладаємо їх у сейф».

За такою ж схемою працюють і всі інші виборчі дільниці міста.

Упродовж перерахування бюлетенів та їх штампування на дільницях перебувають і правоохоронці.

«Правоохоронці слідкують, аби не було порушень, коли бюлетені везуть від адміністрацій до самих дільниць. Під час виборів вони чергуватимуть цілодобово», – зазначив виконувач обов’язків заступника начальника райвідділу Шевченківського району Микола Колодій.

Після перерахунку бюлетенів і їх штампування бланки закриють у сейфах. Там вони лежатимуть до неділі. А виборчі дільниці свої двері відкриють 15 листопада о 8 годині ранку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук