Від початку року українці витратили на польському Підкарпатті понад €235 млн

Заохочує українців робити покупки у сусідів, зокрема, повернення ПДВ

Від початку року українці витратили на польському Підкарпатті понад €235 млн
фото Bloomberg
А торік українці на закупах витратили понад 2 мрлд 700 млн злотих

Понад мільярд злотих (еквівалент 235 млн євро) – вже стільки на Підкарпатті витратили цьогоріч громадяни України. Українці купують у Польщі все більше, чому радіють польські власники магазинів та гуртівень. Про це повідомило «Польське радіо».

Найбільший попит серед українців мають продукти харчування, будівельні матеріали, електронна та побутова техніка.

Заохочує робити покупки у Польщі українців також повернення ПДВ. А тому перед прикордонними пунктами пропуску утворюються великі черги.

Згідно із найновішими даними Палати податкової адміністрації, українці, котрі роблять покупки на Підкарпатті, упродовж перших 5 місяців 2017 року витратили там понад 1 млрд 25 тис. злотих.

Упродовж цього часу у прикордонних пунктах пропуску вони подали понад 630 тис. документів tax free, що дозволяє повернути сплачений у Польщі податок на додану вартість і саме завдяки цьому можна точно визначити масштаби їхніх покупок у Польщі.

Зацікавлення покупками у Польщі є величезним, а тому на польсько-українському кордоні утворюються великі черги, на які нарікають українці. Митно-податкова служба пояснює, що це результат ретельного контролю, що має запобігти порушенням у сфері вивезення товарів в системі tax free.

Тільки минулого року українці, котрі робили покупки у Польщі, витратили на Підкарпатті понад 2 мрлд 700 млн злотих (приблизно 635 млн євро).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук