Від січня в Україні запрацює перший криптовалютний гаманець

Особливістю PrivatCoins є можливість онлайн-банкінгу

З січня в Україні почне працювати перший вітчизняний криптовалютний гаманець з функціями онлайн-банкінгу PrivatCoins. Про це повідомляє видання ITC.UA.

Відомо, що поки запустять бета-версію програми, а дата основного релізу поки не названа. Як наголошується, охочі можуть оформити заявку на сайті проекту PrivatCoins.com і отримати одне з 2 тис. запрошень на тестування першої версії гаманця.

Особливістю PrivatCoins є наявність онлайн-банкінгу. Простіше кажучи, він дозволить використовувати криптовалюти за прямим призначенням – як платіжний інструмент, а не спосіб заробітку на курсі.

На першому етапі буде тільки поповнення рахунку мобільного телефону, але в перспективі очікується широке розмаїття функцій: покупка квитків, оплата комунальних платежів і тому подібне.

Буде і можливість продавати і купувати криптовалюту без участі бірж. Розробники відзначають, що від бажання до покупки криптовалюти минає 10-15 хвилин. «Це з урахуванням того, що потрібно дістати з кишені гаманець та банківську картку. Без цього вийде ще швидше», – розповів Олексій Грушко, засновник проекту.

Для гарантування безпеки в PrivatCoins сума утримується сервісом, потім сервіс отримує сигнал від системи переказів, що покупець перевів потрібну суму коштів. Після цього сума у біткоїнах переводиться на рахунок покупця.

При цьому розробники придумали спеціальну систему «лотів», щоб забезпечити зручність розрахунків у гривні. Будуть доступні фіксовані суми 100, 200, 500, 1000 та 5000 гривень. Максимальна сума одного переказу – не більше 25 тис. грн, відповідно до чинних законодавчих обмежень.

«Виходить, що всі задоволені: продавець отримує гроші, а покупець здійснює операцію на ту суму, яку він розуміє. Ти не знаєш, що таке 0,000754 біткоїна, зате точно знаєш, що це 10 бігмак-меню», – стверджують розробники.

Повідомляється, що в PrivatCoins будуть дані про так звані теллери. Це авторизовані обмінники-партнери, які дозволять купити криптовалюту за готівку офлайн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук