Від сьогодні на 25% дорожчає тютюн та усі вироби з нього (виправлено)

В Україні сьогодні, 1 липня, збільшується акцизний податок на тютюнові вироби на 25%.

Про це йдеться в законі № 1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні».

Згідно із законом, специфічна акцизна ставка на сигарети без фільтра підвищиться на 25% — до 96,88 грн за тис. штук. Раніше акцизна ставка на сигарети без фільтра становила 77,5 грн за тис. штук.

Ставка акцизу на сигарети з фільтром збільшується на 25% — до 216,5 грн за тис. штук (з 173,2 грн за тис. штук).

Акцизний податок на сигари (включаючи сигари з відрізаними кінцями) та сигарили з умістом тютюну, а також на тютюн і замінники тютюну промислового виробництва; тютюн «гомогенізований» або «відновлений»; тютюнові екстракти та есенції з 1 липня зросте на 25% — до 272 грн/кг. Раніше ці тютюнові вироби обкладалися акцизним податком у розмірі 217,6 грн/кг.

Мінімальне акцизне податкове зобов'язання зі сплати акцизного податку на сигарети без фільтра зростає також на 25% — до 127 грн за тис. штук, на сигарети з фільтром — до 289,63 грн за тис. штук.

Народні депутати прийняли цей закон 27 березня, нагадує РБК-Україна.

Як повідомляв ZAXID.NET, 17 червня в Україні зросли мінімальні оптово-роздрібні ціни на алкоголь. Наступного разу така ціна зросте 1 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук