Від сьогодні почалася ліквідація банку "Меркурій". Ліцензії вже відкликано

Національний банк України вирішив ліквідувати ПАТ "Банк "Меркурій".

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

"Враховуючи пропозиції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо відкликання банківської ліцензії та ліквідації АТ "Банк "Меркурій", керуючись вимогами чинного законодавства, Правління Національного банку України прийняло рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку "Меркурій" (постанова Правління Національного банку України від 10 червня 2014 р. № 340)", - йдеться в повідомленні.

Таким чином з 12 червня відкликається банківська ліцензія, генеральна ліцензія на здійснення валютних операцій та розпочинається процедура ліквідації цієї фінустанови.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб запропонував Нацбанку ліквідувати ПАТ "Банк "Меркурій" у зв'язку з тим, що в результаті проведеного пошуку потенційних інвесторів жоден потенційний інвестор не виявив бажаннянамір взяти участь у виведенні банку з ринку.

14 березня 2014 р. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію в АТ "Банк "Меркурій". Цю фінустанову пов'язують з ім'ям харківського бізнесмена Василя Савича, зазначає РБК-Україна.

Як повідомляв ZAXID.NET, 11 червня Нацбанк почав процедуру ліквідації "Брокбізнесбанку" Сергія Курченка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук