Видавці пропонують закрити кордон для книжок з Росії

КультураДарина Цвях, 28 липня 20142101

Днями відбулось засідання Міжвідомчої комісії з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження, до якої входять представники громадськості, видавці, чиновники профільних міністерств.

Головуючий комісії Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сичу вступному слові заявив: «Війна – це не привід відмовлятися від книги. Це привід шукати нові ідеї для її розвитку».

Доповідачі з різних робочих груп порушили головні проблеми сучасного стану книговидавничої галузі країни. Зокрема, видавець і письменник Дмитро Капранов наголосив на необхідності закриття кордону для літератури з Росії, яка має відверто українофобський характер.

Cultprostir, який повідомив про засідання, уточнив, що такі суворі заходи члени комісії пропонують ввести тимчасово, поки триває військова агресія з боку Росії.

Також пролунали думки про необхідність створення нової редакції Закону України про книговидання. З позитивних моментів було названо скорочення державного боргу по програмі «Українська книга».

Олександр Сич зазначив, що у питанні підтримки книговидання та популяризації читання необхідним є залучення обласних рад, адже рішення та ініціативи, які приймаються в Києві, дуже часто не доходять до областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук