Російські книжки на Форумі видавців у Львові маркуватимуть

КультураДар'я Буряченко, 18 липня 20145730

ГО «Форум видавців» і Економічний бойкотний рух дійшли згоди щодо продажу виданих у Росії книжок на цьогорічному книжковому ярмарку.

Про це йдеться у заяві Економічного бойкотного руху, яка є в розпорядженні ZAXID.NET.

Присутність російських видавців визнана небажаною, тому їх на ярмарку не буде. Українські книготорговельні компанії будуть попереджені про недоречність продажу книжок російського походження. Якщо вони все ж вирішать торгувати, то будуть зобов’язані маркувати книжки.

Наліпки для маркування забезпечить ГО «Форум видавців» і слідкуватиме за дотриманням ухвали, йдеться у спільній заяві активістів та організаторів.

"Рішення про придбання книжок лишається за відвідувачами ярмарку і ми сподіваємося, що вони чинитимуть по совісті і купуватимуть російські книжки лише у випадку крайньої професійної необхідності. Ми рекомендуватимемо, одночасно з купівлею російської книги, жертвувати кошти для українського війська!" – йдеться у заяві.

"Ситуація, коли три чверті українського ринку це книжки, імпортовані з Росії, є нездоровою навіть для мирного часу. А зараз, коли залежність від російського імпорту стає небезпечним тягарем для України, ми повинні поєднати зусилля й допомогти українським видавцям.  Ми сподіваємося, що запропоновані заходи сприятимуть, крім послаблення  російської казни та зниження  ідеологічного впливу, оздоровленню і зміцненню українського книжкового ринку", – пояснюють своє рішення ініціатори.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук