Відомий британський диригент виступить у Львові разом з оркестром INSO-Lviv

КультураК.С., 19 лютого 20192140
Пол Манн є частим гостьовим диригентом в багатьох оркестрах в Європі, США, Австралії та Далекому Сході.

У неділю, 24 лютого, на сцені Львівської національної філармонії виступатиме молодіжний симфонічний оркестр INSO-Lviv з новою програмою Music Hub.

У програмі прозвучать увертюра «Карнавал» чеського композитора Антоніна Дворжака, Концерт для фортепіано, труби та струнного оркестру Дмитра Шостаковича, а також Друга симфонія Йоганнеса Брамса.

У філармонії виступатиме зірковий склад молодіжного інструментального симфонічного оркестру INSO-Lviv, солісти Оксана Рапіта (фортепіано) та Ігор Порада (труба).

Оркестр виступатиме під батутою Пола Манна, відомого британського диригента, який працював з Королівським філармонійним оркестром Ліверпуля, Національним королівським оркестром Шотландії, оркестром Нью-Йорк Сіті Балет, Нюрнберзьким симфонічним оркестром тощо.

Він привернув до себе міжнародну увагу як володар першої премії на конкурсі диригентів Донателли Флік в 1998 році, в після чого його призначили асистентом диригента Лондонського симфонічного оркестру. Його дебют з Лондонським симфонічним оркестром відбувся згодом, а спеціальні проекти з цим оркестром включають: концерт до століття Дюка Еллінгтона в Барбікан-холі за участю Вінтона Марсаліса та відому співпрацю з легендарним рок-гуртом Deep Purple в рамках двох виступів в Альберт-голі, що мали величезний успіх, де було виконано концерт для гурту та оркестру Джона Лорда; DVD та CD з записом концертного виступу стали міжнародними бестселерами.

Після цих виступів відбувся тур з проектом, під час якого було зіграно 40 концертів в Європі, Південній Америці, Мексиці та Японії. Він також здійснив перший студійний запис Концерту Джона Лорда з Королівським ліверпульським філармонійним оркестром у співпраці з нині покійним композитором та зірковим складом солістів. Його тривала співпраця з Джоном Лордом та робота з його музикою в результаті увінчалася видовищним концертом в Королівському Альберт-голі в 2014 році в пам’ять про композитора, який помер в 2012 році.

Пол Манн обіймав посаду головного диригента Симфонічного оркестру Оденсе в Данії до 2008 року, де здобув багато схвальних відгуків критиків та розпочав активну діяльність із запису дисків, записуючи музику з широкого та різноманітного репертуару для таких лейблів, як Bridge, Warner Classics, DaCapo та EMI.

Його дискографія, записана з лейблом Toccata Classics, сьогодні налічує майже 20 дисків. Всі диски містять рідкісний або раніше невідомий репертуар, більша частина якого виконана в його власній новій редакції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук