Відсьогодні на всіх українських митницях почало працювати «єдине вікно»

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 1 серпня 201619560
Відсьогодні на всіх українських митницях почало працювати «єдине вікно»

З понеділка, 1 серпня, на українських митницях починає працювати «єдине вікно», яке покликане спростити митні процедури, повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Ще один крок щодо реформування митниці реалізовано Мінфіном за моїм дорученням. З 1 серпня 2016 на українських митницях починає функціонувати «єдине вікно» - електронна система обміну даними, яка передбачає здійснення всіх видів контролю (митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів контролю) за допомогою електронного обміну даними», – зазначив прем’єр.

За словами голови уряду, замість печаток і штампів державних органів на паперових документах, тепер проставлятимуться електронні позначки в загальній базі даних.

«Це сприятиме спрощенню митних процедур і зменшить можливості для корупції на митниці», - наголосив Гройсман.

Електронна система обміну даними «єдине вікно» покликана сприяти спрощенню митних процедур і усунути можливості для корупції на митниці. Її підготувало Міністерство фінансів. Система передбачає створення єдиної електронної бази даних, яка дозволяє різним службам контролю та митних пунктів у автоматичному режимі обмінюватися інформацією про вантаж, який проходить через кордон України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук