Усі органи центральної влади України перейшли на електронні держзакупівлі

На держзакупівлі в електронному форматі переходять 60 центральних органів виконавчої влади та 500 держпідприємств

В Україні з 1 квітня центральні органи влади повинні перейти на систему електронних держзакупівель на базі платформи Prozorro.

Згідно із законом «Про публічні державні закупівлі», який парламент прийняв у остаточній редакції 4 лютого, перехід на електронні держзакупівлі відбудеться в два етапи: з 1 квітня – для центральних органів влади, з 1 серпня – для інших замовників, пише УНІАН.

Закон передбачає поширення системи електронних закупівель на базі платформи Prozorro на весь масив державних тендерів, вартість яких перевищує 200 тисяч гривень для товарних закупівель і 1,5 мільйона гривень для замовлення робіт.

Загалом на держзакупівлі в електронному форматі з 1 квітня перейдуть 60 центральних органів виконавчої влади та 500 держпідприємств.

Система електронних закупівель Prozorro працює в пілотному режимі з лютого минулого року і обробляє трохи більше 2% всіх держзакупівель в країні. На кінець 2015 року в системі брало участь понад 2200 держкомпаній, які провели близько 37 тисяч тендерів. Загальна сума зареєстрованих тендерів становила близько 7 мільярдів гривень. Економія на кінець минулого року становила 12% від суми тендерів, або понад 500 мільйонів гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук