Відтепер проконсультуватися з військовим прокурором можна через Skype

Відтепер проконсультуватися з військовим прокурором можна через Skype
фото умовне
Відтепер мешканці Західного регіону України можуть поспілкуватися з військовим прокурором через Skype

У військовій прокуратурі Західного регіону запрацював новий сервіс – консультації з прокурорами через Skype. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив військовий прокурор Західного регіону Олег Сенюк.

«Військовослужбовці та члени їх сімей, а також кожен громадянин, відповідно до свого конституційного права на звернення на особистому прийомі, матимуть можливість звернутися з наболілими питаннями безпосередньо до керівництва прокуратури регіону в режимі відеоконференції», – йдеться в повідомленні Олега Сенюка.

Він також зазначив, що впровадження Skype-прийому громадян не тільки покращить особистий контакт людей із керівництвом органів військової прокуратури, а й суттєво здешевить саму процедуру та зекономить час, адже не треба буде витрачати час на дорогу до прокуратури.

Для консультації через Skype громадянину необхідно буде попередньо записатись на конкретний день та час прийому за номером (032) 233-00-94. Опісля, вийти в режимі Skype-зв'язку за логіном [email protected]

«До прикладу, торік військові прокурори регіону на особистому прийомі прийняли 161 громадянина. Але, впевнений, що за допомогою Skype-зв'язку таких прийомів побільшає», – додав також він.

Особи поважного віку, які не мають можливості скористатися інтернет-зв’язком, можуть звернутися до прокуратури гарнізону у своїй області, де їм допоможуть спершу записатися на онлайн-прийом і згодом уже сконтактуватися з прокуратурою регіону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук