Вікіпедія віддала належне новому прізвиську Путіна

КультураАК, 17 червня 201413260
Вікіпедія віддала належне новому прізвиську Путіна
скріншот з франкомовної версії Вікіпедії

Найбільша міжнародна електронна енциклопедія опублікувала низку статей різними мовами про новий інтернет-мем «Путін – х**ло». Відповідні статті у Wikipedia з’явилися уже більш ніж на десяти мовах.

Спалах інтересу редакторів-волонтерів Вікіпедії, ймовірно, спричинений появою в мережі відеоролика, де міністр закордонних справ України Андрій Дещиця співає цю пісеньку разом з учасниками пікету під російським посольством у Києві ввечері 14 червня.

Уже 15 червня Вікіпедія (природно, україномовна версія ) опублікувала статтю під назвою «Путін – х**ло», де пояснюється, що це «українська народна пісня, інтернет-мем, який став популярним після російської інтервенції в Україну у 2014 році серед противників політики Президента Російської Федерації Володимира Путіна як в Україні, так і за її межами».

За лічені години схожі статті були опубліковані більш ніж на десяти різних мовних версіях електронної енциклопедії. Станом на вечір вівторка, 17 червня, стаття «Путін – х**ло» у «Вікіпедії має 12 мовних версій – серед них, зокрема, англійська, французька, італійська, турецька, чеська, в’єтнамська та інші.

17 червня була створена і російськомовна версія,  однак станом на момент публікації цієї замітки, вона була заблокована для перегляду.

Як відомо, редакторами «Вікіпедії» є волонтери, які безкоштовно наповнюють її. Публікації у Вікіпедії мають багаторівневе модерування, що дозволяє уникати появи неперевірених статей, або ж зводити до мінімуму час публікації таких статей.

Нагадаємо, раніше популярний американський онлайн-словник сленґу Urban Dictionary згадав президента Росії Володимира Путіна в статті з поясненнями походження і значення слова «huylo».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук