Виконком мерії затвердив проект бюджету Львова на 2017 рік

ЕкономікаІрина Рєвунова, 8 листопада 20166300
Виконком мерії затвердив проект бюджету Львова на 2017 рік
фото ZAXID.NET
Видатки з міського бюджету наступного року становитимуть 5,387 млрд грн

У вівторок, 8 листопада, виконавчий комітет Львівської міськради погодив проект бюджету Львова на 2017 рік. Згідно з проектом, видатки бюджету становитимуть майже 5,4 млрд грн, а бюджет розвитку – близько 1,4 млрд грн. Таким чином бюджет буде на 320 млн більшим, ніж планувалося.

Проектом бюджету передбачені доходи у сумі 5,395 млрд грн, з них 5,12 млрд грн – загального фонду, 274,9 млн грн – спеціального фонду. Видатки бюджету становитимуть 5,387 млрд грн, тобто бюджет буде профіцитним.

Найбільше коштів отримає управління освіти 1,5 млрд грн – на забезпечення діяльності шкіл, садочків, а також дитбудинків.

На медицину у 2017 році витратять 671 млн грн. 

Управління культури отримає 177 млн грн на забезпечення роботи театрів, бібліотек, музеїв тощо. Зокрема, 454 тис. грн передбачені на підтримку книговидання.

На різні потреби у сфері соціального захисту із міського бюджету в наступному році витратять 270,7 млн грн. Зокрема, 1,2 млн грн передбачені на надання пільг ветеранам війни та жертвам репресій, 8 млн грн – на реабілітацію людей з інвалідністю.

Крім того, в бюджет заклали 50 млн грн на компенсацію перевезення пільговиків у електротранспорті та 20 млн грн – на пільговий проїзд у міських автобусах.

Загалом же бюджет порівняно з планованими основними показниками зріс приблизно на 320 млн грн. «Після опрацювання в профільних комісіях до проекту бюджету внесли правки. Зокрема, на створення літературного центру виділили 450 тис. грн, на проведення інвентаризації земель додали 500 тис. грн. На ЛКП «Інститут міста» додаємо 1 млн грн. На програму національно-патріотичного виховання дітей – 2,3 млн грн», – розповів директор департаменту фінансів ЛМР Олег Іщук.

Бюджет розвитку, згідно з проектом, становитиме 1,386 млрд грн. 321 млн грн з цієї суми використають як внески до статуних капіталів комунальних підприємств. Відтак, на реалізацію різноманітних інфраструктурних проектів залишиться 1,065 млрд грн, які у подальшому розподілять під час засідання депутатів Львівської міськради.

Проте начальник Олег Іщук запевнив ZAXID.NET, що на початку 2017 року бюджет розвитку зросте. «Вільні кошти, які з’являться у січні та з’являтимуться протягом року від перевиконання дохідної частини, направлятимемо до бюджету розвитку», – сказав Іщук.

Додамо, що наразі це проект бюджету, який мають затвердити депутати під час сесії ЛМР.

Нагадаємо, бюджет Львова на 2016 рік становив 3,74 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук