Винники і Городок є найбільшими боржниками «Львівводоканалу»

ЕкономікаОксана Панчишин, 11 лютого 20153000

У ЛМКП «Львівводоканал» назвали найбільших боржників за воду. Це міста Винники – 1,2 млн грн, Городок – 2 млн грн, штаб ЗОК – 700 тис. грн. Установи, які фінансуються з обласного та державного бюджету, у січні розрахувалися лише на 22%.

У «Львівводоканалі» визнають, що станом на 1 лютого боргують 8,3 млн грн за електроенергію. «На жаль, ми не можемо у повному обсязі розрахуватися з енергетиками через невчасну оплату споживачів та періодичне зростання тарифів на енергоносії», – повідомив директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський, перендає прес-служба Львівської міськради.

«У такій ситуації ми відчуваємо хронічний дефіцит обігових коштів. Водночас регулярно зростають ціни на енергоносії. Якщо у липні ми отримали рахунок на електроенергію на 11,5 млн грн, то в січні – вже на 14,8 млн грн. Таке стрімке зростання тарифів – це великий тягар для нашого підприємства», – зазначили в ЛМКП «Львівводоканал».

ЛМКП «Львівводоканал» закликає споживачів у повному обсязі розрахуватися за послуги з водопостачання та водовідведення. Кожен неоплачений рахунок може призвести до припинення водопостачання міста загалом.

Нагадаємо, «Львівводоканал» отримав попередження від ПАТ «Львівобленерго» про знеструмлення об’єктів водопостачання міста через заборгованості за електроенергію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук