Винники затвердили пріоритетні витрати: каналізування, дороги, інфраструктура для велосипедистів

Економіка7 грудня 20183290

На засіданні сесії міськради депутати ВМР надали згоду на отримання міжбюджетного трансферу, йдеться на сайті Винниківської міської ради.

У сумі цьогоріч на розвиток інфраструктури Винників з бюджету розвитку Львова передбачили інвестувати 61, 6 млн. Профінансовано вже 46,7 млн.

«Близько 20 років тягнеться питання створення спортивного залу та чотирьох нових класів для 47 школи, бо вона зараз перевантажена і працює у дві зміни. Профінансувати цей проект є надзвичайно важливо», – сказав Володимир Квурт.

Також кошти потрібні для фінансування завершення робіт по дитячому садочку, який відкрили в цьому році. Потрібно не лише завершити благоустрій, а й роботи по подачі тепла, заміни джерел електроживлення. Це потрібно для того, аби садочок працював у нормальному режимі, а наші діти отримували якісні послуги.

Впродовж цього року у Винниках готували проект реконструкції басейну у школі №29. Очікується, що у наступному році тут буде відновлено ремонтні роботи, хочуть завершити процес каналізування, зокрема модернізацію каналізаційно-насосної станції на вул. Кільцевій, на якій збираються всі каналізаційні відходи з міста, і звідси подаються на львівські очисні споруди. Модернізація КНС дозволить об’єднати усі каналізаційні гілки – самопливні колектори по вулицях Дмитерека і аж до Винниківського озера, Сагайдачного та Шевченка.

Повноцінно система каналізування має запрацювати в першій половині 2019 року. Замовником цих робіт є ЛМКП «Львівводоканал».

У Винниках вже на 95% освітлено вулиці. До кінця року хочуть освітлити ще кілька вулиць: Лисика, Огієнка, Під Каменем та інші малі вулиці.

Також у міськраді Винників планують великий проект – освітлення по всьому шляху зі Львова до Винників та центральної вулиці Галицької.

«Такі кроки з боку міста Львова є позитивним сигналом для містечок і сіл в 30-кілометровій зоні як розуміння того, що інвестуючи в інфраструктуру, Львів простягає руку партнерства і готовий будувати велику агломерацію, а відповідно і великий Львів», – сказав Володимир Квурт.

За словами міського голови Винників, кошти ще планують витрачати на ремонт доріг та облаштування велодоріжки Львів-Винники.

Володимир Квурт також розповів, що одним із наймасштабніших планів є запуск трамваю до міста.

Кошти з бюджету розвитку Львова передбачили у такому розподілі:

2,6 млн грн на освіту;
2,5 млн грн на ЦНАП;
35 млн грн надається як субвенція міському бюджету м. Винники на розвиток інфраструктури;
7,2 млн грн на дороги;
27,8 млн грн на дитячо-навчальний заклад;
1,5 млн грн на зовнішнє освітлення;
20 млн грн на ремонт та будівництво каналізаційних мереж.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук