Випускники УКУ започаткували власну іменну стипендію

Випускники УКУ започаткували власну іменну стипендію

У Школі журналістики Українського католицького університету започаткували стипендію від імені випускників. Вперше таку стипендію вручили 20 вересня, під час інавгурації з нагоди нового навчального року.

Традиція «іменних стипендій» в Українському католицькому університеті існує не перший рік. Ці стипендії, що покривають вартість оплати навчання, студенти отримують від конкретної людини, родини, компанії тощо. Але стипендія від імені випускників цього року з’явилась вперше.

Ідея такої стипендії виникла з нагоди святкування п'ятиріччя існування Школи журналістики УКУ. Протягом місяця випускники магістерської програми з журналістики зібрали понад 18 тис. грн. Стипендія покриває 100% вартості навчання протягом одного року на магістерській програмі з журналістики. Керівництво магістерської програми планує вручати таку стипендію щороку одному зі студентів першого курсу.

Як пояснив ZAXID.NET керівник Школи журналістики УКУ Ігор Балинський: щоб отримати таку стипендію, студенту потрібно отримати понад 80 балів зі 100 за результатами вступу, та мати не менше 15-го місця в загальному рейтингу. Також враховується соціальна ситуація вступника. 

Першою стипендіаткою стала першокурсниця магістерської програми з журналістики Олександра Власюк.

Ліворуч - випускниця Школи журналістики УКУ Марічка Паплаускайте (The Ukrainians), яка вручала сертифікат стипендіантці Олександрі Власюк (праворуч)

Ще одну іменну стипендію – від родини Сергія Каразія (Reuters) та Наталії Предтеченської – вручили вже втретє. Стипендіаткою стала кримчанка Єлизавета Сівєц.

Школа журналістики була заснована в межах Українського католицького університету в 2011 році. За цей час магістерську програму з журналістики закінчило 67 студентів. У 2013 році до магістерської програми з журналістики додалась магістерська програма з медіакомунікацій. Навчання в УКУ є платним, проте найуспішніші студенти можуть отримувати академічні стипендії, які покривають вартість оплати навчання - повністю або частково.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук