Вирішенням конфлікту у театрі ім. Лесі Українки займеться спецкомісія

Головні новини за 22.06Катерина Сліпченко, Ірина Панчишин, 22 червня 2015, 14:40 1017 0

Сьогодні, 22 червня, відбулась зустріч усіх сторін конфлікту, що спалахнув у львівському театрі ім. Лесі Українки із керівництвом культурної гализі міста.

Як розповіла ZAXID.NET начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Магдиш, буде створена спеціальна комісія, яка намагатиметься роз’язати ситуацію у правовому полі. Також у театрі проведуть фінансово-господарський аудит. 

«Думаю, що до кінця цього тижня вийде перевірка по фінансово-господарському аудиту і залежно від того, яка буде ситуація, будуть чітко зрозумілі наступні кроки», - розповіла Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР. 

«Потрібно вирішити питання з перевіркою та переходити у дискусійне поле і вирішувати цей морально-етичний конфлікт між трудовим колективом і керівником театру. Тут повинне бути бажання дійти до якогось компромісу чи до якогось рішення з обох сторін», - вважає Ірина Магдиш. 

Вистави в театрі відбуватимуться у звичному режимі.

Нагадаємо, 20 червня, у Львівському театрі ім Лесі Українки розпочався страйк. Колектив театру, під час вистави Divka, оголосив недовіру директору Олексію Коломійцеву. Актори звинуватили його у фінансових махінаціях. Вони відмовилися залишати приміщення театру до розгляду їхніх вимог.

Страйкарі вважають, що директор театру не виконує своїх прямих обов’язків. «Окрім того, він принижує нашу гідність, ображає не тільки наші професійні здібності та здобутки, а повністю нівелює наші людські та моральні цінності, відкрито висловлюючись, що ніхто з працівників йому не потрібен, адже він є «єдиним неповторним генієм», – йшлося у зверненні до глядачів.

В ніч з 20 на 21 червня працівники театру залишили приміщення після перемовин із представнками ЛМР.

У неділю, 21 червня, попри оголошений страйк вистава теж відбулася. Після неї, під час поклонів, на сцену вийшов директор театру Олексій Коломійцев, який намагався вибачитися перед глядачами за зірвану напередодні виставу. Проте більшість акторів залишили сцену. Прихильники директора виклали у мережу відео із відповідними коментарями. Те, що відбулося у театрі вони назвали «Самовівісекцією».

«Матеріальний збиток від зірваної вистави склав 3000 грн. Після того заколотники увірвалися до кабінету директора та вчинили там погром - розбили оргтехніку, меблі тощо. Погрожуючи фізичною розправою, вони силою змусили Олексія та його прихильників покинути приміщення театру», - йдеться на офіційній сторінці театру у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук