Виробник «Хортиці» придбав другий завод у Росії, – ЗМІ

За інформацією російських ЗМІ, компанія Global Spirits придбала лікеро-горілчаний завод в Підмосков’ї

ЕкономікаАндрій Стець, 4 березня 20166250

Виробник горілки «Хортиця» українська компанія Global Spirits стала власником підмосковного заводу «Джерело і К». Про це пише російське видання «Коммерсант».

Топ-менеджер однієї з алкогольних компаній розповів виданню про те, що Global Spirits придбала лікеро-горілчаний завод «Джерело і К» в підмосковних Митищах.

Згідно з даними «СПАРК-Інтерфаксу», з 29 грудня 2015 року новим власником ТОВ «Джерело і К» стала кіпрська Oxford AMG-77 Ltd. Їй же належить куплене Global Spirits в 2011 році інше горілчане підприємство - вологодське ТОВ «Русский север».

Попереднім власником «Джерело і К» було ТОВ «Авета-С». На балансі «Джерело і К» були тільки виробничі лінії, уточнює джерело, знайоме з умовами угоди.

Як зазначає видання, на сайті виробника в переліку підприємств «Джерело і К» не значиться.

Потужність заводу становить понад 20 млн декалітрів (1 дал = 10 літрам) на рік. У 2015 році їм було вироблено всього 0,58 млн дал горілки і інших лікеро-горілчаних виробів (дані Росстату).

Джерело, близьке до Global Spirits, висловлює свою версію придбання заводу. За його словами, в поточному році у заводу «Русский север» закінчується термін ліцензії на випуск алкогольної продукції, і в компанії побоюються можливих складнощів з її продовженням. За даними «СПАРК-Інтерфаксу», ліцензія заводу закінчується 20 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук