Віце-канцлер Німеччини обговорив з Путіним питання транзиту газу через Україну

СвітЛюбко Петренко, 29 жовтня 20151490
Віце-канцлер Німеччини обговорив з Путіним питання транзиту газу через Україну

Віце-канцлер Німеччини, міністр економіки і енергетики Зіґмар Ґабріель (Соціал-демократична партія Німеччини) зустрівся в Москві з президентом Росії Володимиром Путіним. Під час перемовин обговорювалися, зокрема, конфлікти в Україні і Сирії – повідомило радіо Deutsche Welle.

Зіґмар Ґабріель підняв перед Путіним також питання про транзит газу через Україну. «Ми стали на правильний шлях переговорів з цього питання. Щоб обмежити саме політичне втручання у ці питання, треба забезпечити, вирішити, врегулювати питання ролі України як транзитної країни і після 2014 року», - заявив німецький віце-канцлер. Він підкреслив, що збереження за Україною статусу транзитної країни є умовою для успішної реалізації проекту «Північного потоку-2».

Обговорюючи український конфлікт, німецький політик зазначив, що найскладнішим для реалізації в рамках Мінських угод буде пункт про передачу контролю над російсько-українським кордоном Києву. «Найголовніше – зробити все для виконання мінського протоколу. Завдання полягає в тому, щоб і з вашого боку, і з боку України все було б виконано, що міститься в мінському протоколі», - сказав віце-канцлер.

Путін, своєю чергою, поскаржився на падіння товарообігу між РФ і Німеччиною. «Щодо нашої взаємодії на міжнародній арені, то воно триває досить інтенсивно, щоправда, за досить вузькими темами, але, тим не менш, робота йде. І в цьому зв'язку, звичайно, не можу не сказати про найбільш чутливі теми – це і українська проблематика, це і проблеми Близького Сходу», - заявив Путін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук