<

Військова прокуратура перевіряє тендер на ₴20 млн через публікацію на ZAXID.NET

ЕкономікаО.Г., 10 листопада 20140
Військова прокуратура перевіряє тендер на ₴20 млн через публікацію на ZAXID.NET
фото День

Військова прокуратура Західного регіону України проводить перевірку закупівлі вугілля Західним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням Міністерства оборони на 20,2 млн грн у ТОВ «ВП «ЗВЗ».

Про це ZAXID.NET повідомив прес-секретар прокуратури Микола Гуцуляк.

За його словами, прокуратура розпочала перевірку після публікації розслідування на ZAXID.NET. «Проводимо грунтовну перевірку оприлюднених фактів, вивчаємо документи, надсилаємо запити», - розповів Гуцуляк.

Як повідомляв ZAXID.NET у матеріалі «Міноборони обирає шахраїв», Західне ТКЕУ замовило вугілля у фірми, яка махлює на тендерах і фігурує в кримінальних справах. Зокрема, минулоріч ТОВ «ВП «ЗВЗ» постачала понад 7 тисяч тонн вугілля для навчальних закладів та лікарень області після тендеру Департаменту ЖКГ Львівської облдержадміністрації. При цьому на даних торгах було відхилено всі найдешевші пропозиції і акцептували пропозиції лише трьох пов’язаних учасників.

Нині Антимонопольний комітет перевіряє цей тендер на предмет змови, оскільки інспектори Держфінінспекції у Львівській області знайшли понад десять ознак змови між ВП «ЗВЗ», «Галич сервіс автотранс» та приватним підприємцем Оксаною Кімаковською.

Окрім того, Західне ТКЕУ замовило вугілля по 1189,98 грн/т, хоча згідно з довідкою Львівської торгово-промислової палати, яке воно отримало, станом на жовтень 2014 року газове вугілля можна купити за ціною від 900 до 1195 грн за тонну. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук