Вкладникам банку «Надра» розпочали виплати

ЕкономікаІрина Данилів, 12 червня 20158400

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб від сьогодні, 12 червня, розпочинав виплати коштів вкладникам банку «Надра», повідомляє прес-служба Фонду.

В повідомленні зазначається, що для отримання коштів вкладники банку «Надра» з 12 червня 2015 року до 23 липня 2015 року включно можуть звертатись до установ банку-агента Фонду АТ «Райффайзен банк Аваль».

«Відшкодування вкладникам банку, які з будь-яких причин не звернуться до банку-агента Фонду в період з 12 червня 2015 року до 23 липня 2015 року, здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень на адресу Фонду до дня внесення запису про ліквідацію банку як юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб»,- йдеться у повідомленні.

У Фонді зазначають, що для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до «Райффайзен банку»та пред’явити паспорт і ідентифікаційний номер.

Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності. Виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, Національний банк України 4 червня 2015 року прийняв рішення про ліквідацію банку «Надра», який входив до складу Group DF, що належить бізнесмену Дмитру Фірташу.

За активами, за підсумком 2014 року, банк входив до категорії найбільших і займав в рейтингу 11 місце.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук