Влада готується тимчасово звільнити від ПДВ теле- та радіопередавачі для зони АТО

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 20 серпня 20151360

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення погодила проект змін до Податкового кодексу, згідно з яким тимчасово, до 1 січня 2016 року, звільняються від сплати податку на додану вартість (ПДВ) операції з ввезення на територію України передавальної апаратури для радіомовлення або телебачення, яка використовується у випадку загрози державній безпеці країни.

Рішення підтримати зміни до Податкового кодексу регулятор прийняв на засіданні в четвер, 20 серпня, передає «Інтерфакс-Україна».

Крім того, планується звільнити від сплати податку апаратуру, яка використовується з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, під час воєнного стану, у разі збройної агресії чи загрози нападу.

При цьому від сплати ПДВ пропонується звільнити лише апаратуру, аналогів якої немає в Україні. Порядок та обсяги ввезення повинен встановлювати Кабінет міністрів.

У проекті закону також передбачається, що у випадку порушення вимог щодо цільового використання вищезгаданої апаратури платник податку зобов'язаний збільшити податкові зобов'язання за наслідками податкового періоду, в якому відбулося порушення, на суму податку на додану вартість, що повинна бути сплачена в день ввезення такої апаратури, а також сплатити пеню відповідно до законодавства.

Закон повинен набути чинності наступного дня після публікації.

Раніше цей проект закону погодила Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сфері зв'язку та інформатизації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук