<

Владу Івано-Франківська звинуватили у дискримінації пільговиків

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 25 червня 20142740

Прокуратура Івано-Франківська провела перевірку дотримання транспортного законодавства під час прийняття нормативно-правових актів виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради.

4 червня 2014 року виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради прийняв рішення № 243 «Про проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування», яке набуває чинності з 1 липня поточного року. У пункті 3 цього рішення зазначено, що перевізники міських маршрутів зобов’язані здійснювати перевезення пенсіонерів з 10:00 до 16:00 год без обмежень. Відповідно до пункту 7 комунальне підприємство «Електроавтотранс» при здійсненні пасажирських перевезень мікроавтобусами теж повинно керуватись тарифами та умовами визначеними цим рішенням.

Однак, як повідомила прес-служба прокуратури Івано-Франківська, прокурорська перевірка встановила, що вказаний нормативно-правовий акт не відповідає нормам чинного законодавства України.

«Встановлюючи часове обмеження на перевезення осіб пільгових категорій, це рішення міської ради грубо порушує їхні конституційні права. Перевізнику забороняється відмовлятися від пільгового перевезення, крім випадків, передбачених законом. Натомість, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування зобов’язані надати компенсацію перевізникам, які здійснюють перевезення пільговиків», — пояснили у прокуратурі.

Зважаючи на це, прокуратура Івано-Франківська внесла подання міському голові з вимогою скликати виконавчий комітет та скасувати пункти рішення в частині часових обмежень, які суперечать вимогам законодавства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук