Власники журналу «Новое время» купили радіо «Ера-FM»

Прес-служба радіостанції заявила, що продаж був здійснений у результаті «тиску влади на ЗМІ».

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 26 вересня 20179933

Компанія Dragon Capital завершила операцію з придбання ТРК Радіо-Ера (позивні «Радіо Ера-FM»), яка є найстарішою розмовною радіостанцією України, тим самим розширивши свою присутність в медіапросторі країни. Про це повідомила прес-служба Dragon Capital.

«Радіостанція стане ще одним важливим активом в структурі медіа-власності Dragon Capital, яка вже володіє суспільно-політичним журналом «Новое время» і однойменним інформаційним інтернет-порталом. З часу свого запуску в 2014 році і журнал, і сайт стали одними з лідерів в своїх сегментах», - сказано, зокрема, у заяві Dragon Capital.

Курирувати всі медіа в портфелі Dragon Capital продовжить Віталій Сич, головний редактор журналу та сайту «Новое время», який до цього впродовж 10 років очолював журнал «Корреспондент». Керівником проекту «Радіо-Ера FM» стане Валерій Калниш, який раніше очолював газету «КоммерсантЪ-Украина», радіо «Вести», а також інтернет-портал «РБК-Україна».

Dragon Capital не розкриває вартості угоди з придбання «Радіо-Ера FM».

«Ми раді, що медіа-портфель компанії поповнився найстарішою розмовною радіостанцією країни з багатою історією, і поки не плануємо революційних змін на радіостанції», – заявив Томаш Фіала, генеральний директор Dragon Capital. Найближчим часом новий власник станції планує збільшити інвестиції в технічне оснащення «Радіо-Ера FM».

В свою чергу прес-служба радіостанції повідомила, що рішення про її продаж пов’язаний з «тиском влади на ЗМІ».

Радіостанція також повідомила, що в її ефірі побільшає розважального контенту. «В той же час, інформаційне наповнення від цього лише виграє: ми розширимо коло тем для висвітлення», – йдеться у повідомленні «Радіо-Ера FM».

«Радіо-Ера FM» працює в Україні з 1999 року, його власником до цього був екс-регіонал Андрій Деркач. Радіостанція мовить в FM-діапазоні по всій Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук