Власницю фіктивних підприємств у Львові покарали штрафом

ЕкономікаОрися Шиян, 7 квітня 20160

Сихівський районний суд міста Львова визнав винною власницю фірм «Львівавторем» і «Будівельна компанія «Інстал Плюс» Лілію Сташків у здійсненні фіктивного підприємництва. Врахувавши визнання вини і укладену угодою про визнання винуватості, суд зобов'язав її сплатити штраф.

Як інформує прес-служба ДФС у Львівській області, у будівельній компанії «Інстал Плюс», одного з великих львівських підрядників, виявили відсутні основні фонди, технічний персонал, виробничі активи, складські приміщення, транспортні засоби. Також підприємство не функціонувало за вказаною юридичною адресою.

Досудове слідство встановило, що підприємства використовувались для створення видимості фінансово-господарської діяльності, незаконного обернення безготівкових коштів в готівкові, здійснення документального оформлення начебто проведених операцій з купівлі-продажу товарів (надання послуг, виконання робіт).

На рахунки фірм надходила кошти за оплату товарів, робіт та послуг від реальних суб’єктів господарювання, які документувались лише формально, а кошти переводили на рахунки інших фіктивних фірм.

Директор фірми повністю визнала свою вину. Підсудна уклала угоду про визнання винуватості з прокурором, за якою суд затвердив покарання для Лілії Сташків у вигляді штрафу 8,5 тис. грн.

Як інформував ZAXID.NET, у 2012 році ТзОВ «БК» Інстал Плюс» разом з ПП «Будсервіспром» було оштрафоване на 105 тис. грн за узгодження антиконкурентних дій, що призвели до спотворення результатів торгів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук