Володимир Омелян назвав причини перенесення угоди України та ЄС про «відкрите небо»

Угода про «єдине небо» між Україною та ЄС набуде чинності після квітня 2019 року

Після виходу Великобританії з ЄС набуде чинності угода про єдиний авіапростір між Україною та ЄС. Про це у п'ятницю, 23 лютого, на брифінгу повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, пише «РБК-Україна».

Зокрема, він пояснив причини за якими підписання угоди призначили на 2019 рік. «В рамках Транспортного діалогу України і ЄС 19-20 лютого це питання було одним з пріоритетних. Європейська сторона запевнила, що після виходу Британії з Європейського Союзу, а це я нагадаю квітень 2019 року, відразу невідкладно ця угода буде підписана. Вони ще намагаються знайти механізм, щоб зробити це раніше, але ми об'єктивно розуміємо, що реалістичний термін - це початок 2019 року», - сказав він.

До слова, 20 лютого завершився Транспортний діалог високого рівня Україна-ЄС між міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном та Генеральним директором з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенріком Хололеем.

Нагадаємо, причина затягування підписання угоди про єдиний авіапростір, яке було парафовано ще в 2013 році, полягає у відсутності консенсусу між Іспанією і Великобританією щодо остаточної редакції статті про аеропорт Гібралтару.

Додамо, у січні 2016 року Україна і США стали повноцінними партнерами у відкритому небі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук