Володимир В'ятрович розповів про свою колекцію платівок Висоцького

Володимир В'ятрович розповів про свою колекцію платівок Висоцького
Допис Володимира В'ятровича про Цоя і Висоцького, як «щупальця русского мира» викликав значний резонанс

Директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович не вважає, що потрібно забороняти творчість Володимира Висоцького чи Віктора Цоя. Так він прокоментував своє скандальне висловлювання про «щупальця русского мира» в ефірі «Радіо Свобода».

«Я вважаю, що ми повинні пам’ятати, що, власне, і цих діячів (Булгаков, Висоцький – ред.) російська пропаганда буде використовувати для посилення свого впливу. Тому що вони нагадують про єдиний культурний простір, який існував. Вони є інструментами відтворення цього єдиного культурного простору. Вони апелюють до цих концептів «один народ», який є абсолютно основою сучасної російської пропаганди», – сказав В'ятрович.

Директор Українського інституту національної пам'яті також погодився, що російську літературу можна вивчати в рамках світової літератури.

«У мене теж є у домашній колекції платівок фактично повна збірка колекції Володимира Висоцького… І слухав багато Цоя свого часу. Я не збираюся засуджувати їх за їхню творчість», - сказав В'ятрович.

Зазначимо, що наприкінці січня Володимир В'ятрович написав на своїй сторінці у Facebook про те, що музиканти Володимир Висоцький, Віктор Цой і письменник Михайло Булгаков є «щупальцями русского мира». Цей допис спричинив значний суспільний резонанс і чимало суперечок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук