ВООЗ радить Україні посилити карантин в окремих регіонах

В організації зазначили, що на загальному рівні карантин можна послаблювати, але деякі регіони потребують посилення

ВООЗ вважає, що на національному рівні Україна готова до послаблення карантину на тлі коронавірусу, але в деяких регіонах обмеження навпаки необхідно посилити. Про це заявив голова представництва Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ярно Хабіхт в інтерв'ю «РБК-Україна».

За його словами, в цілому Україна готова до послаблення карантинних обмежень, але варто слідкувати за тим, як це відбувається на обласному, районному та місцевому рівні.

Він пояснив, що в Україні є потреба у місцевій адаптації й важливо, аби в областях не було зростання кількості заражених.

«Дивився на статистику, такі регіони, як Львів, Львівська область, Чернівці, Закарпаття, Рівне — вони відповідають за половину всіх випадків. Тобто на національному рівні ми можемо послаблювати карантин, але в таких регіонах ці заходи мають бути посилені», — заявив Ярно Хабіхт.

За словами представника ВООЗ, на загальному рівні Україна може послабити карантин, але повинна пильно контролювати ситуацію, щоб вона не вийшла з-під контролю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук