Восьмеро молодих авторів демонструють у Львові сучасну скульптуру і графіку

Головні новини Львова 02.12Марічка Крижанівська, 2 грудня 2015, 19:04 880 0

Восьмеро скульпторів, випускників Львівської академії мистецтв, відкрили колективну виставку в галереї своєї Альма-матер.

Ця виставка – свіжий погляд молоді з академічною школою на скульптуру і графіку.

«Усі ми закінчили академію мистецтв, усіх навчали приблизно за одним сценарієм. А після закінчення минуло кілька років, тому нині нам найперше було цікаво порівняти, якою дорогою кожен йде, що він робить і побачити себе на фоні один одного», – розповів скульптор Володимир Семків.

Назва виставки «162» – це цифри золотого перетину (1,6180), тобто ідеальна пропорція тіла у мистецтві, величин в архітектурі і математиці. Також вирішили цифрами підписати кожну роботу, без імен авторів.

«Це для того, щоб глядач подивився на роботу, а тоді, коли цікаво, підійшов до інформації і подивився, хто цей автор, така у нас концепція», – повідомив скульптор Степан Федорин.

«Ці молоді люди дуже цікаві, перспективні. Я і наші колеги, професори, їхні керівники пишаються, що у нас вже є сформована нова хвиля львівської скульптури», – поділився враженнями Володимир Одрехівський, завідувач кафедри монументально-декоративної скульптури ЛАМ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук