Вперше у Львівській філармонії звучатимуть вальси Равеля

Культура4 лютого 20110

6 лютого у Львівській філармонії у першому концерті циклу «Головні диригенти оркестрів Польщі» відбудеться прем’єра творів М.Равеля «Вальс» та «Урочисті і сентиментальні вальси» у виконанні Академічного симфонічного оркестру, скрипаля Олександра Божика під батутою головного диригента та артистичного директора симфонічного оркестру філармонії ім. Генрика Вєнявського в Любліні Пьотра Віятковського.

 

Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп.

У програмі: С. Монюшко. Увертюра «Байка», Г. Венявський. Фантазія на тему з «Фауста» Гуно, М. Равель. «Вальс» («La Valse»), «Урочисті і сентиментальні вальси» (авторська версія для оркестру).

«Ми уже четвертий день працюємо разом із симфонічним оркестром. Працюється дуже доборе, хоча музика Равеля є особливо важкою в тому сенсі, що вимагає особливої культури звуку., вимагає особливої уваги», - зазначив Пьотр Віятковський.

Нагадаємо, з 6 лютого до 15 квітня у Львівській філармонії відбудеться цикл концертів «Головні диригенти оркестрів Польщі».

Довiдка ZAXID.NET

Пьотр Віятковський навчався диригуванню у Музичній академії ім.Ф.Шопена у Варшаві, у класі Генрика Чижа. Продовжив здобувати освіту у Вищій школі музики «Моцартеум» у Зальцбургу. З 1997 року співпрацює з симфонічним оркестром філармонії ім. Генрика Вєнявського в Любліні, як головний диригент та артистичний директор.

Диригував багатьма польськими оркестрами: Національним філармонійним оркестром у Варшаві, Оркестром Польського радіо та телебачення у Кракові, Філармонійним оркестром у Познані та багатьма іншими. Він також концертував у більшості європейських країн та у США, Південній Кореї, Єгипті. Здійснив 10 музичних гастрольних турів зі своїм оркестром.

Диригент є доктором музичного мистецтва та викладає на факультеті музики в Університеті ім. Марії Склодовської-Кюрі у Любліні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук