ВР ухвалила закон про надання громадянства іноземцям, які брали участь в АТО

Закон скасовує для іноземців-добровольців вимоги проживання в Україні протягом останніх 5 років і володіння українською мовою

СуспільствоЮрій Братюк, 6 червня 20192680

У четвер, 6 червня, народні депутати України ухвалили законопроект щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України.

Відповідне рішення підтримали 230 народних депутатів. Проект закону спрямований на врегулювання питання щодо визнання іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканості України такими, що перебувають на території України на законних підставах.

Прийнятий за основу документ скасовує для іноземців-добровольців вимогу безперервного проживання на законних підставах на території України протягом останніх 5 років, а також володіння українською мовою.

Закон вводить спрощений порядок надання таким особам громадянства або видачі таким особам посвідки на тимчасове проживання в Україні на час участі у захисті територіальної цілісності та недоторканості України.

Крім цього, метою законопроекту є захист прав та законних інтересів тих іноземців, які захищали територіальну цілісність України, та є громадянами держави-агресора або інших держав, що не визнають територіальну цілісність України.

Під участю в захисті територіальної цілісності України пропонується розуміти надання іноземцями інструкторської допомоги Збройним силам, МВС та іншим законним військовим формуванням, волонтерська діяльність безпосередньо в зоні АТО, а також інша практична допомога, яка сприяла забезпеченню обороноздатності України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук