ВР заборонила російські фільми, лише виготовлені з 2014 року

Вчора, 5 лютого, Верховна Рада прийняла законопроект №1317 щодо захисту інформаційного телерадіопростору України. Через те, що законопроект приймали з численними поправками з’явилося багато різночитань цього документу, повний текст якого досі не з’явився на сайті Верховної Ради.

У коментарі "Телекритиці" Микола Княжицький пояснив, що Верховна Рада підтримала не поправку № 28 народного депутата Вікторії Сюмар, за якою забороняються лише ті російські фільми, які виготовлені після 1 січня 2014 року, а усну поправку народного депутата Олега Ляшка, за якою забороняються всі фільми виробництва Російської Федерації. «А про дати виробництва в його поправці не йшлося», - пише пан Княжицький.

Проте співавтор закону Микола Княжицький сьогодні на своїй сторінці у Facebook поснив, що ж прийняла вчора Верховна Рада.

Отже, тотально заборонено мілітарні російські серіали та фільми, випущені після 1991року. Також варто зауважити, що закон забороняє не лише російські антиукраїнські серіали, а усі, не залежно від того, де вони вироблені, адже «30% російського лайна знімається в Україні», - написав Княжицький.

Заборонено також усі без винятку фільми та серіали, вироблені в РФ з моменту початку рос агресії в Україні.

Закон вступить в дію через два місяці з дня його опублікування. Проте остаточна ясність може з’явитися лише після того, як текст законопроекту з’явиться на сайті ВР.

Наразі деякі депутати ВР звернулися до спікера з проханням скасувати голосування, наголошуючи, що закон був прийнятий із порушеннями. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук