Введено тимчасову адміністрацію у ще один банк, визнаний неплатоспроможним

Контролером банку є екс-кандидат в мери Києва і колишній власник банку "Преміум" Сергій Думчев.

ЕкономікаОстап Левчич, 15 червня 201641231

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію в ПАТ "Класикбанк". Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Як зазначається, тимчасова адміністрація введена на один місяць - з 15 червня по 14 липня.

Тимчасовим адміністратором банку призначено Юрія Северина.

Раніше, 14 червня, правління Нацбанку України прийняло рішення про віднесення ПАТ "Класікбанк" до категорії неплатоспроможних.

Формальною підставою для такого рішення стало неприведення банком своєї діяльності у відповідність до вимог законодавства протягом 180 днів з моменту віднесення до категорії проблемних.

Нагадаємо, Класикбанк було віднесено до категорії проблемних в грудні 2015 року у зв’язку з непрозорою структурою власності.

1 квітня банк повідомив регулятора, що зазначені у відомостях про структуру власності особи є номінальними утримувачами на користь Сергія Думчева, колишнього голови правління ПАТ КБ Преміум.

Заявлений бенефіціар банку не надавав пакет документів для погодження набутої істотної участі. Також банк та власник не змогли реалізувати альтернативне вирішення цього питання, наприклад, відчуження банку на користь третьої особи.

Оскільки протягом строку, установленого законом, структура власності банку не була приведена у відповідність до вимог Національного банку, регулятор був зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

Контролером банку є екс-кандидат в мери Києва і колишній власник банку "Преміум" Сергій Думчев.

Банк "Преміум" заснований в 2007 році. За даними банку, на 1 квітня 2015 року його найбільшими акціонерами були Леонід Первак (33%) і Лариса Смирнова (33,5%).

Сам Думчев заявляв, що Лариса Смирнова - його сестра. "Я глава наглядової ради, моя сестра - акціонер. Це сімейний бізнес", - говорив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук