В'ячеслав Кириленко висловився проти заборони усього російського кіно

Російські мілітаристські серіали і кінороботи, які розпалюють ворожнечу, мають бути зняті з ефіру. Водночас зразки художніх фільмів і великого кіно російського виробництва, що не мають антиукраїнського характеру, можуть бути на екранах. Про це під час брифінгу зазначив віце-прем'єр-міністр - міністр культури України В'ячеслав Кириленко, передає УНН.

Він висловив переконання, що з українського ефіру треба вилучити всю мілітаристську російську кінопродукцію, яка розпалює агресію і викликає невдоволення.

"Якщо говорити про заборону всього російського кіно, то це може викликати неприйняття в усьому українському суспільстві, бо під заборону можуть потрапити і художні фільми, і велике кіно, яке транслюється на телеканалах. І це, на мою думку, не зовсім виправдано", - зазначив він.

Віце-прем'єр також прокоментував і поправки, внесені до закону про заборону російської кінопродукції.

"Якщо тлумачити поправку як заборону на всю російську теле- і кінопродукцію, то мова повинна йти про заборону на продукцію, яка знята від моменту російсько-українського збройного конфлікту. Тоді це якимось чином можна логічно обґрунтувати", - зазначив В.Кириленко.

Міністр культури підкреслив, що на вітчизняних екранах не може бути антиукраїнська пропаганда. 

"Антиукраїнська пропаганда на телеканалах має бути відсутня. Художні твори, навіть якщо вони російського походження і не мають антиукраїнського забарвлення, мають право на існування", - підсумував він.

Нагадаємо, що вчора, 5 лютого, Верховна Рада України прийняла закон, який забороняє російські фільми та серіали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук