Walt Disney запустить власний стрімінговий сервіс

КультураОльга Перехрест, 9 серпня 20171850
Walt Disney запустить власний стрімінговий сервіс
На платформі, яку купила компанія, працюватиме також спортивний канал

У 2019 році кінокомпанія Walt Disney видалить свої фільми з платформи Netflix і запустить власний стрімінговий сервіс. Про це повідомляється на офіційному сайті студії.

Для запуску власного відеосервісу компанія купила 75% акцій компанії BAMTech, яка займається інтернет-медіа та стрімінгом. Раніше компанія Disney вже купила 33% акцій BAMTech, тепер додатково придбає ще 42% акцій за 1,58 млрд доларів.

«Медіа-пейзаж дедалі більше визначається прямими зв'язками між творцями контенту та споживачами, і контроль над повним набором інноваційних технологій BAMTech дасть нам можливість створювати ці зв'язки достатньо гнучко, щоб швидко адаптуватися до змін на ринку», заявив головний виконавчий директор компанії Walt Disney Роберт Ігер.

У 2018 році на цій платформі запуститься спортивний сервіс трансляцій ESPN, популярного американського спортивного каналу, який входить до складу медіахолдингу The Walt Disney Company. У 2019 почне роботу стрімінговий сервіс Disney, який обіцяє ексклюзивно показувати найновіші мультиплікаційні та кінострічки студії. Також планується, що платформа містиме велику бібліотеку старих картин Disney та Pixar.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук