Як купити BMW X6 за 17 тис. грн
Економіка

Як купити BMW X6 за 17 тис. грн

Один з керівників Львівської митниці відверто знущається над податківцями

О.Г., 19 жовтня 2015 7968 4

Перший заступник начальника Львівської митниці Олександр Марченко протягом двох років фактично нічого не заробив, однак якимсь чином зумів придбати елітний автомобіль BMW X6, що коштує близько $70 тис. За 2013 рік він не задекларував і гривні доходу, а у 2014-му заробив менше 17,3 тис. грн.

Попрацювавши на Львівській митниці близько семи місяців, Олександр Марченко у червні цього року пішов на «лікарняний». З того часу хворіє вже майже півроку.

***

Олександр Марченко у митних органах працював з 1995 до 2011 року, здебільшого на Київщині. Далі у його офіційній трудовій біографії пробіл. Із серпня 2014 року він працював в апараті Верховної Ради України, аж поки у листопаді 2014 року його призначили першим заступником начальника Львівської митниці.

У своїй декларації про доходи за 2014 рік Марченко вказав лише ₴17,2 тис. доходу. Ні землею, ні нерухомістю митник не володів. Так само у нього немає жодних вкладів у банку, цінних паперів, не ставав засновником жодної компанії, не отримував спадщини.

Окрім зарплати, єдина графа в декларації, де не стоїть прочерк, - це транспортні засоби. У 2014 році перший заступник начальника Львівської митниці придбав автомобіль класу люкс BMW X6 за ₴1,095 млн.

Нині, згідно з прайсом офіційного дилера даних автомобілів у Львові, ціна на BMW X6 з таким об'ємом двигуна становить понад ₴1,5 млн або понад $70 тис. за нинішнім курсом НБУ.

Раніше Олександр Марченко їздив на Mercedes (фото Analizfamilii)

Звідки кошти на такий автомобіль у митника, невідомо. Оскільки навіть при працевлаштуванні на «Львівську митницю» у 2014 році Олександр Марченко подав повністю порожню декларацію про доходи за попередній 2013 рік.

У документі вказано, що у 2013-му Марченко працював помічником-консультантом народного депутата і за цілий рік нічого не заробив, тобто працював безкоштовно. Так само не мав у власності ні автомобіля, ні нерухомості.

На сайті Державної фіскальної служби оприлюднили результати перевірки Марченка, передбаченої законом «Про очищення влади». Згідно з нею, він не потрапив під люстрацію, оскільки з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014-го не працював у структурах МВС чи Генпрокуратури. Також у документі вказано, що Олександр Марченко у своїй повністю порожній декларації про доходи за 2013 рік вказав достовірні дані.

«Державною податковою інспекцією у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві надано висновок про результати перевірки достовірності відомостей,... яким встановлено, що Марченко О.С. у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язанні фінансового характеру за 2013 рік вказано достовірні відомості щодо наявності майна (майнових прав)..., вартість майна (майнових прав) відповідає наявній податковій інформації про доходи, отримані Марченко О.С. із законних джерел», - написано у довідці про результати перевірки.

З документа випливає, що свіжу декларацію Марченка за 2014 рік, в якій він показав автомобіль класу люкс, не перевіряли. 

ZAXID.NET намагався отримати коментар Олександра Марченка, однак в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області повідомили, що він із червня цього року перебуває на лікарняному і не мають з ним зв'язку.

Хвороба Олександра Марченка співпала у часі зі звільненням тодішнього керівника Львівської митниці Миколи Горобинського у червні цього року.

До слова, перед звільненням Горобинський також хворів. У квітні цього року працівники СБУ провели обшуки у кабінетах двох заступників начальника Львівської митниці. І одразу після цього Микола Горобинський пішов на лікарняний.  

Пізніше начальник УСБУ у Львівській області Віктор Андрейчук повідомив, що обшуки пов’язані зі зловживаннями посадових осіб митниці під час митного оформлення багажу громадянина України, який намагався перевезти через кордон бурштину на понад ₴2,5 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук