Янукович підписав закон про категоризацію готелів

Економіка28 липня 201114582

Президент України Віктор Янукович підписав закон Про внесення змін до статті 19 закону України Про туризм № 3679, що передбачає обов'язковість категоризації готелів у країні.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла цей закон 8 липня. Згідно з документом, центральні органи виконавчої влади у сфері туризму разом із об'єднанням суб'єктів туристичної діяльності розроблять і затвердять стандарти, на підставі яких здійснюється категоризація об'єктів туристичної інфраструктури, або введуть відповідні міжнародні стандарти.

Види категорій об'єктів туристичної інфраструктури, порядок їх встановлення і зміни, а також порядок доведення до споживача інформації про види таких об'єктів встановлює Кабінет міністрів.

Раніше повідомлялося, що проходити обов'язкову категоризацію на зірковість українські готелі будуть із 1 січня 2012 року.

У минулому році повідомлялося, що Державна служба туризму й курортів прийме за основу європейський стандарт асоціації Hotelstars Union, що дає більш об'єктивну оцінку послуг, котрі надаються готелем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук